• İstanbul15 °C
  • İzmir15 °C
  • Ankara-2 °C
  • Manisa15 °C
  • Adana13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Derbi tarihleri açıklandı
05 Ocak 2016 Salı 15:19

Derbi tarihleri açıklandı

2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu ikinci devre fikstürünün 16 haftalık maç programı açıklandı.

Yapılan kapsamlı çalışma sonucu hazırlanan müsabaka programına göre ikinci devre aşağıdaki linklerde göreceğiniz şekilde oynanacak.

Program sadece kulüplerimizin UEFA Avrupa Ligi'nde ilerlemeleri ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oluşabilecek eşleşmeler ve müsabaka programına göre değişebilecek. Bu nedenler dışında programda herhangi bir değişiklik yapılmayacak.

DERBİ TARİHLERİ

19. Hafta: Trabzonspor-Beşiktaş 24 Ocak Pazar 20:00

22. Hafta: Galatasaray-Trabzonspor 21 Şubat Pazar 19:00

23. Hafta: Fenerbahçe-Beşiktaş 29 Şubat Pazartesi Saat 20:00

26. Hafta Galatasaray-Fenerbahçe 20 Mart Pazar 19:00

30. Hafta: Trabzonspor-Fenerbahçe 24 Nisan Pazar 20:00

32. Hafta: Galatasaray-Beşiktaş 8 Mayıs Pazar 20:00

 

NOT: Bursaspor'un müsabakalarını oynayacağı stat daha sonra açıklanacaktır.

 
18. HAFTA
16 Ocak 2016 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. GAZİANTEPSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13:30
KAYSERİSPOR OSMANLISPOR FK BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 13:30
AKHİSAR BELEDİYESPOR TORKU KONYASPOR MANİSA 19 MAYIS 16:00
GALATASARAY A.Ş. MEDICANA SİVASSPOR TÜRK TELEKOM ARENA 19:00
17 Ocak 2016 Pazar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ YENİ RİZE ŞEHİR 13:30
ANTALYASPOR A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ANTALYA STADYUMU 13:30
BURSASPOR TRABZONSPOR A.Ş. 16:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. MERSİN İDMANYURDU BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 20:00
18 Ocak 2016 Pazartesi
ESKİŞEHİRSPOR FENERBAHÇE A.Ş. ESKİŞEHİR ATATÜRK 19:00
 
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 5.MAÇLAR
19 Ocak 2016 Salı
20 Ocak 2016 Çarşamba
21 Ocak 2016 Perşembe
 
 
19. HAFTA
23 Ocak 2016 Cumartesi
TORKU KONYASPOR KAYSERİSPOR BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 13:30
MERSİN İDMANYURDU AKHİSAR BELEDİYESPOR MERSİN STADYUMU 16:00
OSMANLISPOR FK GALATASARAY A.Ş. OSMANLI STADI 19:00
24 Ocak 2016 Pazar
MEDICANA SİVASSPOR ESKİŞEHİRSPOR SİVAS 4 EYLÜL 13:00
GENÇLERBİRLİĞİ ANTALYASPOR A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 13:00
GAZİANTEPSPOR BURSASPOR KAMİL OCAK 16:00
FENERBAHÇE A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ÜLKER STADYUMU 16:00
TRABZONSPOR A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. HÜSEYİN AVNİ AKER 20:00
25 Ocak 2016 Pazartesi
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK KASIMPAŞA A.Ş. BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 20:00
 
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 6.MAÇLAR
26 Ocak 2016 Salı
27 Ocak 2016 Çarşamba
 
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU MAÇLARI
30 Ocak 2016 Cumartesi 
31 Ocak 2016 Pazar
 
20. HAFTA
5 Şubat 2016 Cuma
OSMANLISPOR FK MEDICANA SİVASSPOR OSMANLI STADI 19:00
ANTALYASPOR A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. ANTALYA STADYUMU 20:00
6 Şubat 2016 Cumartesi
KAYSERİSPOR MERSİN İDMANYURDU BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 13:30
BURSASPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 16:00
GALATASARAY A.Ş. TORKU KONYASPOR TÜRK TELEKOM ARENA 19:00
7 Şubat 2016 Pazar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ESKİŞEHİRSPOR YENİ RİZE ŞEHİR 13:30
AKHİSAR BELEDİYESPOR TRABZONSPOR A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 15:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. GAZİANTEPSPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 19:00
8 Şubat 2016 Pazartesi
KASIMPAŞA A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN 20:00
 
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR
9 Şubat 2016 Salı 
10 Şubat 2016 Çarşamba 
11 Şubat 2016 Perşembe
 
21. HAFTA
12 Şubat 2016 Cuma
FENERBAHÇE A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ÜLKER STADYUMU 20:00
13 Şubat 2016 Cumartesi
GENÇLERBİRLİĞİ BURSASPOR ANKARA 19 MAYIS 13:30
TORKU KONYASPOR OSMANLISPOR FK BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 16:00
MERSİN İDMANYURDU GALATASARAY A.Ş. MERSİN STADYUMU 19:00
14 Şubat 2016 Pazar
MEDICANA SİVASSPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. SİVAS 4 EYLÜL 13:30
GAZİANTEPSPOR AKHİSAR BELEDİYESPOR KAMİL OCAK 13:30
ESKİŞEHİRSPOR ANTALYASPOR A.Ş. ESKİŞEHİR ATATÜRK 16:00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BEŞİKTAŞ A.Ş. BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 19:00
15 Şubat 2016 Pazartesi
TRABZONSPOR A.Ş. KAYSERİSPOR HÜSEYİN AVNİ AKER 20:00
 
AVRUPA LİGİ SON 32 TURU 1. MAÇLAR
16 Şubat 2016 Salı 
FENERBAHÇE A.Ş. LOKOMOTIV MOSKVA FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU STADI 19:00
18 Şubat 2016 Perşembe 
GALATASARAY A.Ş. LAZIO TÜRK TELEKOM ARENA 22:05
 
22. HAFTA
19 Şubat 2016 Cuma
TORKU KONYASPOR MEDICANA SİVASSPOR BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 20:00
20 Şubat 2016 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. ESKİŞEHİRSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13:30
ANTALYASPOR A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ANTALYA STADYUMU 16:00
BURSASPOR FENERBAHÇE A.Ş. 19:00
21 Şubat 2016 Pazar
KAYSERİSPOR GAZİANTEPSPOR BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 13:00
OSMANLISPOR FK MERSİN İDMANYURDU OSMANLI STADI 13:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK MANİSA 19 MAYIS 15:30
GALATASARAY A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. TÜRK TELEKOM ARENA 19:00
22 Şubat 2016 Pazartesi
BEŞİKTAŞ A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ ATATÜRK OLİMPİYAT 20:00
 
 
AVRUPA LİGİ SON 32 TURU 2. MAÇLAR
25 Şubat 2016 Perşembe 
LOKOMOTIV MOSKVA FENERBAHÇE A.Ş. STADION LOKOMOTIV 18:00
LAZIO GALATASARAY A.Ş. STADIO OLIMPICO 20:00
 
 
23. HAFTA
26 Şubat 2016 Cuma
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK KAYSERİSPOR BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 20:00
27 Şubat 2016 Cumartesi
MERSİN İDMANYURDU TORKU KONYASPOR MERSİN STADYUMU 13:30
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. YENİ RİZE ŞEHİR 13:30
ESKİŞEHİRSPOR BURSASPOR ESKİŞEHİR ATATÜRK 16:00
TRABZONSPOR A.Ş. OSMANLISPOR FK HÜSEYİN AVNİ AKER 19:00
28 Şubat 2016 Pazar
MEDICANA SİVASSPOR ANTALYASPOR A.Ş. SİVAS 4 EYLÜL 13:30
GENÇLERBİRLİĞİ AKHİSAR BELEDİYESPOR ANKARA 19 MAYIS 16:00
GAZİANTEPSPOR GALATASARAY A.Ş. KAMİL OCAK 19:00
29 Şubat 2016 Pazartesi
FENERBAHÇE A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. ÜLKER STADYUMU 20:00
 
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR
1 Mart 2016 Salı 
2 Mart 2016 Çarşamba
3 Mart 2016 Perşembe
 
24. HAFTA
4 Mart 2016 Cuma
MERSİN İDMANYURDU MEDICANA SİVASSPOR MERSİN STADYUMU 20:00
5 Mart 2016 Cumartesi
KAYSERİSPOR GENÇLERBİRLİĞİ BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 13:30
BURSASPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 16:00
TORKU KONYASPOR TRABZONSPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 20:00
6 Mart 2016 Pazar
KASIMPAŞA A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13:30
OSMANLISPOR FK GAZİANTEPSPOR OSMANLI STADI 13:30
GALATASARAY A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK TÜRK TELEKOM ARENA 16:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR FENERBAHÇE A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 19:00
7 Mart 2016 Pazartesi
BEŞİKTAŞ A.Ş. ESKİŞEHİRSPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 20:00
 
 
AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 1. MAÇLAR
10 Mart 2016 Perşembe 
 
25. HAFTA
11 Mart 2016 Cuma
TRABZONSPOR A.Ş. MERSİN İDMANYURDU HÜSEYİN AVNİ AKER 20:00
12 Mart 2016 Cumartesi
GAZİANTEPSPOR TORKU KONYASPOR KAMİL OCAK 13:00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK OSMANLISPOR FK BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 15:30
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. YENİ RİZE ŞEHİR 19:00
13 Mart 2016 Pazar
ESKİŞEHİRSPOR AKHİSAR BELEDİYESPOR ESKİŞEHİR ATATÜRK 13:30
GENÇLERBİRLİĞİ GALATASARAY A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 16:00
FENERBAHÇE A.Ş. KAYSERİSPOR ÜLKER STADYUMU 19:00
14 Mart 2016 Pazartesi
MEDICANA SİVASSPOR KASIMPAŞA A.Ş. SİVAS 4 EYLÜL 19:00
ANTALYASPOR A.Ş. BURSASPOR ANTALYA STADYUMU 20:00
 
 
AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 2. MAÇLAR
17 Mart 2016 Perşembe 
 
 
26. HAFTA
18 Mart 2016 Cuma
KAYSERİSPOR ESKİŞEHİRSPOR BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 19:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 20:00
19 Mart 2016 Cumartesi
OSMANLISPOR FK GENÇLERBİRLİĞİ OSMANLI STADI 13:30
TRABZONSPOR A.Ş. MEDICANA SİVASSPOR HÜSEYİN AVNİ AKER 16:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. ATATÜRK OLİMPİYAT 19:00
20 Mart 2016 Pazar
MERSİN İDMANYURDU GAZİANTEPSPOR MERSİN STADYUMU 13:30
TORKU KONYASPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 13:30
BURSASPOR KASIMPAŞA A.Ş. 16:00
GALATASARAY A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. TÜRK TELEKOM ARENA 19:00
 
ULUSLAR ARASI MİLLİ MAÇ HAFTASI
23 – 29 Mart 2016 
 
 
27. HAFTA
2 Nisan 2016 Cumartesi
GENÇLERBİRLİĞİ TORKU KONYASPOR ANKARA 19 MAYIS 13:30
GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR A.Ş. KAMİL OCAK 16:00
ESKİŞEHİRSPOR GALATASARAY A.Ş. ESKİŞEHİR ATATÜRK 19:00
3 Nisan 2016 Pazar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK MERSİN İDMANYURDU BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 13:30
MEDICANA SİVASSPOR BURSASPOR SİVAS 4 EYLÜL 13:30
ANTALYASPOR A.Ş. AKHİSAR BELEDİYESPOR ANTALYA STADYUMU 16:00
FENERBAHÇE A.Ş. OSMANLISPOR FK ÜLKER STADYUMU 19:00
4 Nisan 2016 Pazartesi
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. KAYSERİSPOR YENİ RİZE ŞEHİR 19:00
KASIMPAŞA A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 20:00
 
 
AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR
7 Nisan 2016 Perşembe 
 
 
28. HAFTA
8 Nisan 2016 Cuma
GAZİANTEPSPOR MEDICANA SİVASSPOR KAMİL OCAK 20:00
9 Nisan 2016 Cumartesi
OSMANLISPOR FK ESKİŞEHİRSPOR OSMANLI STADI 16:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. BURSASPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 19:00
10 Nisan 2016 Pazar
MERSİN İDMANYURDU GENÇLERBİRLİĞİ MERSİN STADYUMU 13:30
KAYSERİSPOR ANTALYASPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 13:30
TRABZONSPOR A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK HÜSEYİN AVNİ AKER 16:00
TORKU KONYASPOR FENERBAHÇE A.Ş. BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 19:00
11 Nisan 2016 Pazartesi
AKHİSAR BELEDİYESPOR KASIMPAŞA A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 19:00
GALATASARAY A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. TÜRK TELEKOM ARENA 20:00
 
AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR
14 Nisan 2016 Perşembe 
 
29. HAFTA
15 Nisan 2016 Cuma
GENÇLERBİRLİĞİ TRABZONSPOR A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 20:00
16 Nisan 2016 Cumartesi
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. OSMANLISPOR FK YENİ RİZE ŞEHİR 13:30
KASIMPAŞA A.Ş. KAYSERİSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 16:00
MEDICANA SİVASSPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. SİVAS 4 EYLÜL 19:00
17 Nisan 2016 Pazar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK GAZİANTEPSPOR BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 13:30
ESKİŞEHİRSPOR TORKU KONYASPOR ESKİŞEHİR ATATÜRK 13:30
BURSASPOR AKHİSAR BELEDİYESPOR 16:00
FENERBAHÇE A.Ş. MERSİN İDMANYURDU ÜLKER STADYUMU 19:00
18 Nisan 2016 Pazartesi
ANTALYASPOR A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ANTALYA STADYUMU 20:00
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1. MAÇLAR
19 – 20 – 21 Nisan 2016 Salı / Çarşamba / Perşembe
 
30. HAFTA
22 Nisan 2016 Cuma
KAYSERİSPOR BURSASPOR BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 20:00
23 Nisan 2016 Cumartesi
OSMANLISPOR FK ANTALYASPOR A.Ş. OSMANLI STADI 13:30
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK MEDICANA SİVASSPOR BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 19:00
24 Nisan 2016 Pazar
TORKU KONYASPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 13:30
MERSİN İDMANYURDU ESKİŞEHİRSPOR MERSİN STADYUMU 13:30
GALATASARAY A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. TÜRK TELEKOM ARENA 16:00
TRABZONSPOR A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. HÜSEYİN AVNİ AKER 20:00
25 Nisan 2016 Pazartesi
GAZİANTEPSPOR GENÇLERBİRLİĞİ KAMİL OCAK 20:00
 
AVRUPA LİGİ YARI FİNAL 1. MAÇLAR
28 Nisan 2016 Perşembe 
 
 
31. HAFTA
29 Nisan 2016 Cuma
MEDICANA SİVASSPOR AKHİSAR BELEDİYESPOR SİVAS 4 EYLÜL 20:00
30 Nisan 2016 Cumartesi
GENÇLERBİRLİĞİ MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ANKARA 19 MAYIS 13:30
ESKİŞEHİRSPOR TRABZONSPOR A.Ş. ESKİŞEHİR ATATÜRK 16:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. KAYSERİSPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 19:00
1 Mayıs 2016 Pazar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MERSİN İDMANYURDU YENİ RİZE ŞEHİR 13:30
KASIMPAŞA A.Ş. OSMANLISPOR FK RECEP TAYYİP ERDOĞAN 16:00
ANTALYASPOR A.Ş. TORKU KONYASPOR ANTALYA STADYUMU 19:00
FENERBAHÇE A.Ş. GAZİANTEPSPOR ÜLKER STADYUMU 19:00
2 Mayıs 2016 Pazartesi
BURSASPOR GALATASARAY A.Ş. 20:00
 
AVRUPA LİGİ YARI FİNAL 2. MAÇLAR
5 Mayıs 2016 Perşembe 
 
32. HAFTA
6 Mayıs 2016 Cuma
TORKU KONYASPOR KASIMPAŞA A.Ş. BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 20:00
7 Mayıs 2016 Cumartesi
MEDICANA SİVASSPOR GENÇLERBİRLİĞİ SİVAS 4 EYLÜL 13:30
GAZİANTEPSPOR ESKİŞEHİRSPOR KAMİL OCAK 16:00
TRABZONSPOR A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. HÜSEYİN AVNİ AKER 19:00
8 Mayıs 2016 Pazar
OSMANLISPOR FK BURSASPOR OSMANLI STADI 13:30
AKHİSAR BELEDİYESPOR KAYSERİSPOR MANİSA 19 MAYIS 13:30
MERSİN İDMANYURDU ANTALYASPOR A.Ş. MERSİN STADYUMU 19:00
GALATASARAY A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. TÜRK TELEKOM ARENA 20:00
9 Mayıs 2016 Pazartesi
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK FENERBAHÇE A.Ş. BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 20:00
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 2. MAÇLAR
10 – 11 – 12 Mayıs 2016 Salı / Çarşamba / Perşembe 
 
 
33. HAFTA
13 Mayıs 2016 Cuma
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. GAZİANTEPSPOR YENİ RİZE ŞEHİR 20:00
14 Mayıs 2016 Cumartesi
ESKİŞEHİRSPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ESKİŞEHİR ATATÜRK 13:30
ANTALYASPOR A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. ANTALYA STADYUMU 16:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR GALATASARAY A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 19:00
15 Mayıs 2016 Pazar
KASIMPAŞA A.Ş. MERSİN İDMANYURDU RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13:30
BURSASPOR TORKU KONYASPOR 13:30
KAYSERİSPOR MEDICANA SİVASSPOR BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 16:00
FENERBAHÇE A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ ÜLKER STADYUMU 19:00
16 Mayıs 2016 Pazartesi
BEŞİKTAŞ A.Ş. OSMANLISPOR FK ATATÜRK OLİMPİYAT 20:00
 
AVRUPA LİGİ FİNAL – BASEL
18 Mayıs 2016 Çarşamba 
 
34. HAFTA
MEDICANA SİVASSPOR FENERBAHÇE A.Ş. SİVAS 4 EYLÜL 00:00
TORKU KONYASPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 00:00
TRABZONSPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. HÜSEYİN AVNİ AKER 00:00
GENÇLERBİRLİĞİ ESKİŞEHİRSPOR ANKARA 19 MAYIS 00:00
OSMANLISPOR FK AKHİSAR BELEDİYESPOR OSMANLI STADI 00:00
MERSİN İDMANYURDU BURSASPOR MERSİN STADYUMU 00:00
GAZİANTEPSPOR ANTALYASPOR A.Ş. KAMİL OCAK 00:00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 00:00
GALATASARAY A.Ş. KAYSERİSPOR TÜRK TELEKOM ARENA 00:00
 
NOT: 34. Hafta müsabakalarına ilişkin program daha sonra ilan edilecektir.
 
 
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL – ANTALYA
25 Mayıs 2016 Çarşamba
 
 
ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL – MILAN
28 Mayıs 2016 Cumartesi
 
Kaynak:http://www.tff.org/default.aspx?pageID=201&ftxtID=24360
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
RENKLİ HAYATLAR
  • Nakdi Tazminatta değişiklik!
  • TSK'da üçlü zirve
  • Dışişleri'nden Ermenistan'a tepki!
  • Yılın en çok izlenen filmleri belli oldu
  • Ziraat Türkiye Kupası kuraları çekildi
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Optimus Haber Portalı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 541 797 95 79 / Faks : | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA