• İstanbul27 °C
  • İzmir29 °C
  • Ankara19 °C
  • Manisa17 °C
  • Adana26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adana’da Yaş Grupları Olimpik Kulaçlar İl Seçmeleri
09 Temmuz 2013 Salı 09:27

Adana’da Yaş Grupları Olimpik Kulaçlar İl Seçmeleri

Adana’da 100. Yıl Yüzme Havuzu’nda, 11-12 ile 13-14 Yaş Olimpik Kulaçlar İl Seçmeleri gerçekleştirildi.

- Adana’da 100. Yıl Yüzme Havuzu’nda, 11-12 ile 13-14 Yaş Olimpik Kulaçlar İl Seçmeleri gerçekleştirildi.

Seçmelere, Adana Yüzme Atlama Su Sporları (AYAS), Aslantaş, Gençlikspor, Hekimsan, Kano, Pınar Mahallesi Cesur, Toros Demirspor, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bilfen ve Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) spor kulüplerinden 33 erkek 21 kız sporcu olmak üzere toplam 54 sporcu katıldı

Yüzme Federasyonu İl Temsilcisi Pervin Bulut, seçmelerde başarılı olanlar önümüzdeki aylarda Kayseri’de yapılacak kampa alınacağını söyledi.

Bu arada, kategorilerinde birinci olan sporcuların isimleri ve dereceleri şöyle:

"Kızlar 200 metre serbest Çağla Özden 2.46.58, Erkekler 200 metre serbest Orhun Emre Gökoluk 2:46:51, Erkekler 200 metre serbest Alper Kaan Gökoluk 2:25:75, Erkekler 200 metre serbest Ünal Arda Çağlayan 3:31:44, Kızlar 100 MKurbağa Çiğdem Bilgiç 1:35:16, Erkekler 100 metre Kurbağa Barbars Yıldırım 1:43:73, Alper Kaan Gökoluk 1:23:73, Kızlar 100 metre sırt Çağla Özden 1:22:72, Erkekler 100 metre sırt Berkay Güllü 1:27:24, Erkekler 100 metre sırt Oğuzhan Pürçüklü 1.28:55, Kızlar 800 metre serbest Şira Melis Sağlam 13:42.73, Kızlar 100 metre serbest Eda Deniz Akyol 1:21:29 Erkekler 100 metre serbest Orhun Emre Gökoluk 1:14.19, Erkekler 100 metre serbest İbrahim Kaan Odabaş 1:37:43, Erkekler 100 metre serbest Arda Abut 1:08:07 Kızlar 400 metre karışık Bengisu Aksu 7:11:17, Kızlar 50 metre kelebek Buse Ekici 46:56, Erkekler 50 metre kelebek Orhun Emre Gökoluk 36:19, Erkekler 50 metre kelebek Arda Abut 31:58, Kızlar 400 metre serbest Şevval Aslan 6:16:37, Erkekler 400 metre serbest Kerim Boz 5:51:50, Kızlar 50 metre sırt Bengisu Aksu 38:84, Erkekler 50 metre sırt Berkay Güllü 40:44, Erkekler 50 metre sırt Taha Yusuf Can 35:11,Kızlar 200 metre kurbağa Çiğdem Bilgiç 3:24:11, Erkekler 200 metre kurbağa Alper Kaan Gökoluk 3:02:35, Kızlar 50 metre serbest Şira Melis Sağlam 37:38, Erkekler 50 metre serbest Eren Ömür Cihangir 31:40, Erkekler 50 metre serbest Arda Abut 28:97, Kızlar 200 metre sırt Çağla Özden 3:00:70, Erkekler 200 metre sırt Taha Yusuf Can 2:46.10 Kızlar 100 metre kelebek Senem Öykü Gültekin 2:10:63, Erkekler 100 metre kelebek Orhun Emre Gökoluk 1:26:44, Erkekler 100 Kelebek Tutkun Birkan Şahoğlu 1:14:51,Kızlar 50 Kurbağa Çiğdem Bilgiç 42:20, Erkekler 50 metre kurbağa Barbars Yıldırım 46:76, Erkekler 50 metre kurbağa Alper Kaan Gökoluk 38:50, Kızlar 200 metre karışık Çağla Özden 3:01:90, Erkekler 200 metre karışık Orhun Emre Gökoluk 3:08:32 ve Erkekler 200 metre karışıkta Alper Kaan Gökoluk 2:43:01 dereceleriyle birincilikleri elde ettiler.

Seçme müsabakalarına Adana Gençlik ve Spor Yüzme Koordinatörü Nesrin Olgun Arslan, Yüzme Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Gürhan Bencan, Federasyon Gözlemcisi Ersin Öden ve sporcu velileri katıldı.

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
RENKLİ HAYATLAR
  • Terör örgütüne ağır darbe
  • Mehmetçik Vakfı Şehitlerimiz için...
  • Dünyadaki Yardımın 5'te Biri Türkiye'den
  • Kuzey Irak'a hava harekatı
  • Bakanlıktan flaş operasyon açıklaması
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Optimus Haber Portalı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 541 797 95 79 / Faks : | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA